Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA

Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA w Sosnówce to placówka agroturystyczna o profilu pro-zdrowotnym - u nas odpoczywasz i zdrowiejesz!

Muflonowa 2, Sosnówka

Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA w Sosnówce to placówka agroturystyczna o profilu pro-zdrowotnym - u nas odpoczywasz i zdrowiejesz!

W długie, jesienno-zimowe wieczory relaks przy stylowym kominku z możliwością darmowego surfowania po internecie lub oglądania satelitarnej TV na 48 calowym ekranie, przy kuflu markowego piwa z imbirem, karkonoskim grzańcu czy filiżance kawy po arabsku lub gorącej herbaty z kropelką rumu, to standardowa oferta właścicieli gospodarstwa.

Specjalnością obiektu, w zakresie zdrowego żywienia, są propozycje potraw bez glutaminianu sodu na naturalnych produktach i wodzie ze słynnego "źródełka miłości"a zielona herbata z pokrzywy parzona rytualnie przez Andrzeja Świętka, zyskała już sobie uznanie wielu gości.

Wypoczniesz, zasmakujesz zdrowych potraw z uzdrawiającą, antyoksydacyjną wodą, które możesz przygotować pod okiem fachowca, poznasz swoje anomalia zdrowotne o których możesz jeszcze nie wiedzieć oraz zdobędziesz wiedzę, która pozwoli ci odważniej spojrzeć na twoje życie!


Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA oferuje pokoje:

  • Pokój rodzinny, 3-osobowy
  • Pokój książęcy,  3-osobowy
  • Pokój Południowy, 3 -osobowy
  • Pokój Wschodni, 2 -osobowy
  • Pokój 1-osobowy
  • Pokój z balkonem,  2-osobowy
  • Apartament Chojnik, 4 -osobowy
Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

49 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 268 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0