Gastronomia w Sosnówce

(1)

Potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej.

Karczma Polska w Sosnówce to restauracja serwująca dania kuchni polskiej i regionalnej śląskiej. Delektuj się smakiem polskiego jadła - żuru w chlebie, kołdunami w barszczu i schabem w kapuś... więcej »

Smażalnia Ryb.

Smażalnia Ryb U Rybaka. poniedziałek: 11:00 - 19:00 wtorek: 11:00 - 19:00 środa: ZAMKNIĘTE czwartek: 11:00 - 19:00 piątek: 11:00 - 19:00 sobota: 12:00 - 19:00 niedziela: 12:00 - 19:00 więcej »

ul. Tyrolska 11, Sosnówka

Regionalne i domowe posiłki oraz lokalne piwa.

Złoty Widok - bar z widokiem na zalew w Sosnówce. Grill Bar Złoty Widok w Sosnówce, przy głównej drodze prowadzącej do Karpacza.  W menu regionalne i domowe posiłki, zest... więcej »

ul. Złoty Widok 15, Sosnówka

Domowe obiady, kuchnia polska, tradycyjna

Jeżli masz ochotę na pyszny posiłek w cudownym miejscu, pełnym niezapomnianych widoków, to musisz odwiedzić Gospodę Dobre Źródło. Szczególnie polecane są pyszne, domowe pierogi... więcej »

ul. Św. Anny 3, Sosnówka

Kuchnia Polska, Europejska, Grill

Aquakultura to miejsce, w którym oprócz pysznego jedzenia można doświadczyć cudownej atmosfery, która tam panuję. Widok i klimat restauracji na pewno pozostanie na długo w nasz... więcej »

ul. Stawy Podgórzyńskie 1, Podgórzyn

Dania rybne

Smażalnia Fliper to miejsce, w którym zjesz pyszną, zawsze świeżą rybkę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przy pysznym jedzeniu towarzyszą cudowne widoki.  więcej »

ul. Ściegny 84 c, Miłków

Kuchnia międzynarodowa, grill, desery

Z tego miejsca na pewno nie wyjdziesz głodny. Specjalnością Camp66 jest Grande Cappucino z domowym rogalikiem z nadzieniem malinowym oraz Omlet Cesarski z delikatnym musem jabłkowym. Tutaj potrawy... więcej »

ul. Widokowa 9, Ściegny
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00