Szlaki Turystyczne

Sosnówka szlaki turystyczne

Sosnówka to nie Karpacz czy Szklarska Poręba ale i stąd bez problemu dojdziemy w szczytowe partie Karkonoszy, do tego cześć naszej wędrówki przebiegać będzie malowniczymi karkonoskimi, leśnymi ścieżkami. Sosnówka jest wsią o mocno rozczłonkowanej zabudowie, stąd występuje tu kilka punktów, z których wiodą szlaki turystyczne zarówno w Karkonosze, do Kaplicy Św. Anny jaki i do pobliskich miejscowości.

Sosnówka Dolna (przy Zbiorniku Sosnówka)

  • Sosnówka szlaki turystyczne - szlak czarny do Przesieki– do Przesieki, przez Kaskadę Mei i Wodospad Podgórnej – czas przejścia to około 2 godziny
  • Sosnówka szlaki turystyczne - szlak żółty do kaplicy św. Anny– do kaplicy Św. Anny – czas przejścia około 1 godziny

Sosnówka - skrzyżowanie ul. Słonecznej i drogi nr 366 

  • szlaki turystyczne z Sosnówki - szlak czerwony do Domu Śląskiego– do schroniska Dom Śląski pod Śnieżką – czas przejścia to około 6 godzin. Szlak przechodzi w pobliżu kaplicy Św. Anny w Sosnówce i przez Karpacz Biały Jar.

Sosnówka – Lubuszanin (w okolicach kaplicy Św. Anny)

  • Szlaki z Sosnówki - szlak niebieski do Borowic i Miłkowa– do pobliskiego Miłkowa – około 1 godziny – w druga stronę do Borowic – czas przejścia też około 1 godziny
  • Sosnówka szlaki turystyczne– krótki łącznik do Przełączki pod Grabowcem, a stąd też można dojść do Domu Śląskiego szlakiem Czerwonym (około 3 godzin)
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00