Dla dzieci w Sosnówce

(1)

Kaplica Św. Anny na Grabowcu Kaplica Św. Anny to bez wątpienia najbardziej charakterystyczny obiekt w Sosnówce. Kaplica położona jest na zachodnim, porośniętym lasem, zboczu ... więcej »

na zboczu Grabowca

Sosnówka szlaki turystyczne Sosnówka to nie Karpacz czy Szklarska Poręba ale i stąd bez problemu dojdziemy w szczytowe partie Karkonoszy, do tego cześć naszej wędrówki przebie... więcej »

Sztuczny zalew - Zbiornik Sosnówka Atrakcją Sosnówki jest sztuczny zalew – Zbiornik Sosnówka oddany do użytku w 2001 roku. To rezerwuar wody pitnej dla Jeleniej Gó... więcej »

Wodospad Podgórnej w Przesiece Wodospad Podgórnej w Przesiece, to trzeci, pod względem wysokości (10 metrów), wodospad w polskiej części Karkonoszy, pomimo to nie jest zb... więcej »

Przesieka - przy rozwidleniu szlaków turystycznych

Małe miasteczka, dziki zachód, kraina Świętego Mikołaja, podwodny świat, makieta bitwy powietrznej oraz wiele innych. Do dyspozycji odwiedzających są również: stanowiska sterowa... więcej »

ul. Karkonoska 32, 58-540 Karpacz

Najwyższa partia Sudetów to Karkonosze, ciągną się one od Przełęczy Szklarskiej do Przełęczy Lubawskiej. Na nieszczęście do naszego kraju należy jedynie niecałe 30 % – oznacza to ok 18... więcej »

Śnieżka to najwyższy wierzchołek Karkonoszy i jednocześnie całego masywu Sudetów oraz Czech (1602 m npm) – jest symbolem Karpacza i Karkonoszy. Góruje nad Karpaczem&nb... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00